نحوه ثبت سفارش آزمایش در پلاک

 نحوه ثبت سفارش آزمایش در پلاک

آزمایش در محل،  خدمت جدیدی است که تکنولوژی با خود به همراه آورده است. بی‌شک در دنیای تکنولوژیک امروز همراه شدن با تکنولوژی فواید بسیار زیادی را برای ما به همراه دارد که مهم‌ترین آن صرفه‌جویی در زمان و هزینه است . در این مطلب با این خدمت جدید بیشتر آشنا می‌شویم‌.

 

 

موارد ممنوعه ناشتا بودن پیش از آزمایش

 

 

چرا آزمایش در محل؟

 

اکثر کسانی که در شهرهای بزرگی همچون تهران زندگی می‌کنند با مشکل کمبود زمان در طول روز مواجه شده‌اند. ترافیک امروزه کلان‌شهرها رغبت شهروندان برای خارج شدن از منزل را تا حد زیادی کاسته است. افراد در شهر های بزرگ به دلیل مشغله‌های کاری فراوان اغلب ترجیح می‌دهند زمان خود را به درستی مدیریت کنند و از اتلاف زمان به خاطر طی مسافت‌های طولانی و ماندن در ترافیک فراری‌اند.

از طرفی مساله سلامتی بسیار حائز اهمیت است و نمی‌توان به دلایلی همچون ترافیک یا نبود زمان کافی از آن چشم‌پوشی کرد.

زندگی در کلان شهرها با دغدغه ها، استرس‌ها و فشارهای روحی و روانی بسیاری همراه است که موجب بیماری‌های زیادی از جمله فشارخون می‌شود . علاوه بر فشار روانی مشکلات جسمانی نیز به دلیل افزایش آلودگی ناشی از کارخانه‌ها، ماشین‌های فرسوده و ترافیک نسبت به گذشته بیشتر شده است و برای هر شخصی نیاز است سلامتی خود را در فاصله‌های زمانی مشخص چک کند. آزمایش در محل این امکان را به‌راحتی برای شما فراهم می‌کند.

آزمایش در محل این امکان را به شما می‌دهد که بدون خارج شدن از منزل خدمات آزمایشگاهی خود را انجام دهید.

 

مزایای آزمایش در محل پلاک

 

اگر آزمایشگاه از شما دور است، اگر آزمایشگاه موردقبول شما در اطراف‌تان نیست، اگر فرد مسنی در منزل دارید که امکان رفتن به آزمایشگاه را ندارد، اگر امکان به آزمایشگاه بردن نوزادتان را ندارید پلاک به شما آزمایش در محل را پیشنهاد می‌کند.

شما با استفاده از این سرویس در هیچ کدام از مراحل آزمایش خود نیاز به خروج از منزل ندارید. متخصصان ما در زمانی که شما تعیین می‌کنید به محل زندگی یا کار شما می‌آیند و پس از نمونه‌گیری، نمونه را به آزمایشگاه مورد‌نظرتان می‌رسانند و در نهایت لینک جواب آزمایش برای شما ارسال خواهد شد.

به همین سادگی شما بدون صرف زمان و بدون خارج شدن از منزل از خدمات آزمایشگاه‌های معتبر بهره‌مند می‌شوید.

 

نحوه ثبت درخواست آزمایش در محل

اگر شما هم جز افرادی هستید که با استفاده از تکنولوژی زندگی خود را آسان‌تر می‌کنید و می‌خواهید با صرف زمانی اندک از خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند شوید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن یا وب‌سایت پلاک درخواست خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنید.

برای این کار ابتدا اپلیکیشن پلاک را نصب کنید و یا به وب‌سایت پلاک مراجعه کنید و با وارد‌کردن مشخصات خود در پلاک ثبت‌نام کنید.

اکنون می‌توانید سرویس مورد‌نظر خود را انتخاب کنید. انواع سرویس‌ها شامل آزمایش با ‌نسخه، پکیج ویژه، سه پکیج مختلف برای خانم‌ها، سه پکیج مختلف برای آقایان، سه پکیج مختلف برای سالمندان، تست بارداری و تست اعتیاد است.

در این پکیج‌ها تعداد فاکتورهای حیاتی که بررسی می‌شود بر اساس سن و جنسیت متفاوت است.

پس از انتخاب نوع سفارش آدرس، تاریخ و زمان موردنظرتان را تعیین و در ‌نهایت نحوه پرداخت را به دلخواه خود انتخاب کنید و دکمه ثبت سفارش را بزنید. پلاک‌یاران متخصص برای ارائه خدمات موردنظر در روز و ساعت تعیین شده در محل حاضر می‌شوند.

فراموش نکنید پس از استفاده از این خدمات امتیاز و نظر خود را در پلاک ثبت کنید تا افراد دیگری که مایل‌اند از خدمات آزمایش در محل پلاک استفاده کنند بتوانند با راهنمایی شما پلاک‌یار خود را راحت‌تر انتخاب کنند.

 

ساعت کاری آزمایش در محل

 

با سرویس آزمایش در محل پلاک شما از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب می‎توانید درخواست انجام آزمایش دهید و از انجام صحیح آزمایش‌ها و قیمت‌هایی که کاملا منطبق با تعرفه‌های وزارت بهداشت است.

 

آزمایش در محل پلاک طرف قرارداد با همه بیمه‌ها

 

نکته بسیار مهم در خدمات آزمایش در محل پلاک این است که شما ملزم به پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای نیستید و همان مبلغی را پرداخت خواهید کرد که در مراجعه حضوری به آزمایشگاه‌ها پرداخت می‌کنید.  سرویس آزمایش در محل پلاک با بیش از ۱۰۰ مرکز معتبر آزمایشگاهی قرارداد دارد و طرف قرارداد تمامی بیمه‌ها است. اگر قصد استفاده از بیمه تکمیلی را هم داشته باشید این امکان برای شما مهیاست و کافیست به اپراتوری که با شما تماس می‌گیرد اطلاع دهید.

 

بلاگ پلاک

https://pelak.com

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *