بهارو بیار به خونه!

 بهارو بیار به خونه!

سال جدید نوید‌ بخش شروعی نو در طبیعت است. بیشتر ما، با آمدن فصل بهار و سبز شدن برگ درختان به فکر ایجاد تغییر در زندگی‌مان ‌می‌افتیم. اما با گذر از عید نوروز، تصمیمات جدید را فراموش کرده و به روند قبل ادامه میدهیم.

همانطور که میدانید، معمولا ایجاد تغییرات درونی دشوارتر از تغییرات بیرونی است. پس شاید بهترین راه برای آغازی نو، ایجاد تحول در فضای اطرافمان باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید با قدم‌های کوچک، تاثیرات مثبت و بزرگی را در زندگی خود به وجود آورید.

 

1. دلتان میخواهد شاد و سرزنده باشید؟!

بهترین راه، کاشت و نگهداری گل و گیاه در فضای خانه و حیاط است. علاوه بر اینکه با تولید اکسیژن هوای خانه را تازه میکنند، گل دادن و رشد آنها هم ما را خوشحال میکند. پس دست به کار شوید و بهار را به خانه هایتان بیاورید و به دیگران هم هدیه دهید.

 

فراموش نکنید که بخش باغبانی و فضای سبز پلاک همیشه در کنار شماست تا گل‌های مورد علاقه‌تان را تهیه کند و محیطی سرشار از آرامش و نشاط برایتان فراهم آورد.

 

2. بی‌حوصله و کم انرژی هستید؟!

پوشیدن لباس‌های رنگی و شاد باعث میشود احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید و سبب افزایش روحیه برای انجام کارها می‌شود. هرچند بزرگترین مشکل رنگ‌های روشن این است که خیلی زود کثیف شده و پاک کردن لکه از روی آنها کار وقت‌گیر و دشواری است.

 

راه‌ حل ما برای شما، سپردن آنها به خشکشویی پلاک هست، تا با خیال راحت و در زمانی کوتاه لباس‌های اتوکشیده و تمیز بپوشید و نگران هیچ چیز نباشید.

 

3. ذهنی آشفته دارید و تصمیم‌گیری برایتان سخته است؟!

یکی از عوامل مهم برای داشتن ذهنی آرام و خلاق حضور در محیطی پاکیزه و منظم است. وقتی فضای اطرافتان مرتب باشد فکر و ایده‌های جدید به ذهنتان میرسد و تصمیم گیری در امور مختلف راحت‌تر میشود.

 

اگر نگران پیدا کردن یک نظافتچی خوب و قابل اعتماد هستید یا بعد از مهمانی‌های عید، اوضاع خونه به هم ریخته است، میتوانید از پلاکیار‌ها کمک بگیرید ودر کوتاهترین زمان همه چیز را مثل روز اول زیبا کنید.

 

 

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *