نظافت و کارواش در محل ، خدمات و نظافت منزل

  • خدمات
  • قیمت
  • سفارش
  • پرداخت
  • نقش مشتریان

سوالات متداول

آیا خدمات مورد ارائه و سرویس کاران؛ نیروهای استخدامی پلاک هستند؟

همانطور که پیش‌تر در قسمت "درباره ما" مطالعه نمودید پلاک با توجه به معیارهای سخت‌گیرانه و نیز بررسی پیشینه ارائه‌دهندگان سرویس بهترین‌ها را گلچین و با معرفی و تضمین آنان و همچنین ضمانت بازگشت وجه؛ آرامش را برای مشتریان محترم فراهم نموده و با برقراری قردادهای دوطرفه الزام لازم را ایجاد می‌نماید؛ لیکن سرویس‌کاران استخدام مستقیم شرکت پلاک نیستند.


اگر خدمتی در بازه زمانی مورد نظر موجود نباشد، چه کار باید کرد؟

گاهی به دلایل مختلف مانند پیشی گرفتن تقاضا از عرضه در زمان مورد نظر یا کاهش عرضه ممکن است ، امکان ثبت سفارش در بازه زمانی مورد نظر نباشد ، در اینصورت می‌بایست از بازه ‌های زمانی آتی استفاده کنید.


ارایه دهندگان خدمات در پلاک چه کسانی هستند؟

شرکای تجاری پلاک به دقت از میان برترین فعالان حوزه‌های خدماتی انتخاب گردیده‌اند و تمامی ایشان ملزم به رعایت استاندردهای سطح A پلاس شرکت پلاک هستند و تمامی متخصصین ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی ویژه و مداوم در پلاک میباشند و سوابق کاری آنان به دقت بررسی می‌شود.

پلاک پلتفرمی جهت ارائه سرویس های خدمات در محل و یا درخواست سرویس به صورت آنلاین مانند نظافت منزل،خشکشویی، کارواش ،سرویس خودرو، درخواست خدمات ساختمانی، خدمات الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی، آزمایش در محل می باشد، بهترین کیفیت، در سریعترین زمان و با آرامش خاطر از ارایه دهنده سرویس خود دریافت کنید.

تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید دستگردی(ظفر)، خیابان شهید عمرانی ، کوچه شهید بلانیان ، پلاک 34


پلاک © 2020 | همه حقوق محفوظ است.