درباره پلاک

تا همین چند وقت پیش، همه ما ناچار بودیم برای دریافت ساده‌ترین خدمات، از جمله خشکشویی، کارواش، سرویس خودرو و آزمایش ساعت‌ها زمان صرف کرده و به محل ارائه خدمات مراجعه کنیم.

برای دریافت خدماتی نظیر باربری، قالیشویی، باغبانی و سایر خدمات ساختمانی و الکترونیکی هم باید مدت‌ها پرس و جو می‌کردیم تا در نهایت، بتوانیم نزدیک‌ترین، قابل اعتمادترین و بهترین مرکز خدماتی را انتخاب کنیم.

همگی به خوبی می‌دانیم که با توجه به ساختار و شیوه زندگی امروزی انجام چنین اموری بی‌نهایت دشوارتر از قبل است.

حتی تصور این که برای انجام ساده‌ترین کارها و دریافت ابتدایی‌ترین خدمات باید بخش عمده‌ای از زمان ارزشمند خود را در ترافیک سپری کنیم، بسیاری از ما را بر آن می‌دارد تا از انجام کارهای مذکور چشم پوشی کرده یا آن‌ها را به دست افرادی بسپاریم که چندان کارآمد به حساب نمی‌آیند. این جا است که پلاک وارد صحنه می‌شود!

پلاک؛ خدمات در محل شما

شرکت پلاک (فناوران خدمت محور صبا) با شعار «خدمات در پلاک شما» و ارائه یک پلتفرم خدماتی آنلاین، دسترسی به سرویس‌هایی نظیر نظافت منزل، خشکشویی، کارواش، سرویس خودرو، خدمات ساختمانی، خدمات الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی و آزمایش را در محل شما امکان‌پذیر می‌کند.

در واقع، پلاک معتبرترین پلتفرم دریافت خدمات آنلاین است که زندگی روزمره شما را با چاشنی سادگی، آرامش خاطر، اطمینان، اعتماد و صرفه‌جویی در وقت و هزینه در هم می‌آمیزد.

استفاده از اپلیکیشن و پلتفرم پلاک این امکان را فراهم می‌کند تا بدون نیاز به خروج از منزل یا محل کار و تنها با لمس چند کلید بر روی تلفن همراه خود بتوانید خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین اعلام کرده و از دانش و مهارت یک تیم متخصص و کاردان در محل خود بهره‌مند شوید.

با استفاده از اپلیکیشن پلاک، شما می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را زمان‌بندی و برنامه‌ریزی کرده یا آن را به صورت فوری/اورژانسی دریافت کنید.

تیم پلاک تلاش می‌کند تا استانداردهای جدید و منحصر به فردی را برای ارائه خدمات در محل، تعریف کند.

ایجاد تجربه کاربری مطلوب و اشتغال‌زایی از جمله اهدافی است که تیم زبده پلاک برای دسترسی به آن‌ها به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند.

اعضای این گروه از بالاترین سطوح تخصص در رشته‌های مختلف برخوردار بوده و به سادگی می‌توانند خدماتی آنلاین، جامع و بهینه را در محل مشتری ارائه کنند.

شرکت پلاک از صمیم قلب خوشحال است که از این طریق می‌تواند علاوه بر کسب رضایت مشتری در جهت ایجاد شغل نیز گام موثری برداشته و در شکوفایی اقتصاد میهن عزیزمان ایران سهیم باشد.

پلاک، سریع‌ترین شیوه دریافت خدمات در محل شما

با کمک اپلیکیشن پلاک، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به کارشناسان خدمات مورد نظر خود دسترسی داشته و از تجارب آن‌ها بهره‌مند شوید.

پلاک، آسان‌ترین راه دریافت خدمات در محل شما

برای برقراری ارتباط با پلاک، کافی است اپلیکیشن این شرکت را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. به این ترتیب، در صورت نیاز، تنها با لمس چند کلید و با در نظر گرفتن امتیاز هر یک از کارشناسان می‌توانید از خدمات و تجارب زبده‌ترین آن‌ها بهره‌مند شوید.

پلاک، به صرفه‌ترین روش دریافت خدمات در محل شما

دسترسی به گزینه‌های متعدد و همچنین، امکان مشاهده امتیازهای ارائه شده به وسیله مشتریان، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در عین برخورداری از بالاترین استانداردها بتوانید مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

پلاک، مطمئن‌ترین راه دریافت خدمات در محل شما

بزرگ‌ترین هدف پلاک، کسب رضایت مشتری است. بنابراین، در صورت نارضایتی از عملکرد متخصصان یا بروز هرگونه مشکلی کافی است با بخش امور مشتریان پلاک تماس بگیرید. کارشناسان فنی این شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حضور خواهند یافت. در صورت تأیید موضوع، کل وجه یا بخشی از آن به شما برگردانده می‌شود.پلاک؛ خدمات در محل شما را با ساده‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن ارائه می‌دهد. در واقع، این یک پلتفرم آنلاین است که دسترسی به خدماتی نظیر نظافت منزل، خشکشویی، کارواش، سرویس خودرو، خدمات ساختمانی و الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی و آزمایش را در محل شما امکان پذیر می‌کند.با پلاک، خدمات مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن تجربه کرده و آرامش خاطر را تجربه کنید.

پلاک، مجموعه‌ای از متخصصان

تیم پلاک متشکل از کارشناسان و متخصصان مختلفی است که در عین حال، ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی ویژه و تکمیلی در این مجموعه هستند. دوره‌های آموزشی یاد شده به صورت مداوم تشکیل می‌شوند و عملکرد کارشناسان پلاک به صورت مستمر و با دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد. از طرف دیگر، شرکای تجاری پلاک نیز از میان برترین فعالان حوزه خدمات برگزیده شده و ملزم به رعایت بالاترین سطوح استاندارد در این شرکت هستند.