سرویس تعمیر موبایل در محل به خدمات پلاک اضافه شد!

پلاک مدت هاست که با ارائه خدمات در محل در خدمت شما عزیزان بوده است. خدماتی همچون نظافت منزل، کارواش سیار، تعمیرات و خدمات ساختمانی، تعمیرات و خدمات فنی، تعویض و تعمیر خودرو و غیره تنها بخشی از خدمات سیاری هستند که توسط پلاک ارائه می‌شوند. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به خروج از منزل برای پیدا کردن متخصص مورد نظرتان نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید از طریق اپلیکیشن پلاک متخصص مورد نظرتان را ظرف یک چشم به هم زدن پیدا کنید و با صرف مقرون به صرفه‌ترین هزینه به نتیجه مد نظرتان دست پیدا نمایید.

مجموعه پلاک این بار با رونمایی از سرویس تعمیر موبایل در محل با همکاری شرکت موبایل کمک (https://mobilekomak.com) این نوید را به شما عزیزان می‌دهد تا از این پس بتوانید تعمیرات گوشی موبایل خود را هم به صورت سیار و بدون نیاز به خروج از منزل انجام دهید. تصور کنید گوشی شما بنا به هر دلیل نظیر از کار افتادن تاچ و ال سی دی نیاز به تعمیر پیدا کند اما با توجه به مشغله‌های کاری که دارید فرصت لازم برای مراجعه حضوری به مراکز تعمیر موبایل را ندارید یا اصلا تعمیرکار مجرب، منصف و قابل اعتمادی را نمی‌شناسید که تعمیر گوشی خود را به وی بسپارید! در اینجاست که سرویس تعمیر موبایل سیار (در محل) پلاک به یاری شما خواهد آمد!

کافیست سفارش تعمیر موبایل خود را در پلاک ثبت کنید و ظرف مدت زمان کوتاهی شاهد اعزام کارشناس تعمیر گوشی به آدرس خود باشید. تعمیرات مورد نیاز ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد و گوشی با ضمانت به شما تحویل داده می‌شوید. بنابراین با استفاده از سرویس تعمیر موبایل سیار (در محل) پلاک خیلی راحت، بدون نیاز به خروج از منزل و با صرف کمترین زمان و هزینه می‌توانید تعمیرات گوشی موبایل را انجام دهید. اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از سرویس تعمیر موبایل سایر یا در محل پلاک به آن ها دست پیدا می‌کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: مثل سایر سرویس های که توسط پلاک ارائه شده، سرویس تعمیر موبایل سیار (در محل) هم الزام مراجعه حضوری مشتری را از میان بر می‌دارد و سفارش تعمیر گوشی را به صورت آنلاین میسر می‌کند.
  • صرفه‌جویی در زمان: تعمیرات موبایل با استفاده از سرویس سیار پلاک در کمترین زمان ممکن انجام می‌شوند. این پروسه عموما ظرف 2 الی 5 ساعت تکمیل می‌شود که در مقایسه با سرویس ها فعلی و سنتی بیرون به مراتب سریع‌تر است.
  • بهره‌مند شدن از ضمانت: سرویس تعمیر موبایل سیار (در محل) پلاک هم مثل سایر سرویس های دیگری که توسط این شرکت ارائه شده دارای ضمانت خواهد بود. قطعاتی که در سرویس تعمیر موبایل تعویض یا تعمیر می‌شوند، همگی دارای ضمانت هستند. مشتریان عزیز در صورت عدم رضایت می‌توانند وجه پرداخت شده خود یا حداقل بخشی از آن را پس بگیرند.
  • اطمینان به تخصص تعمیرکار: متخصصینی که از جانب پلاک برای تعمیر سیار گوشی مشتریان گرامی ارسال می‌شوند افراد بسیار خبره و با تجربه‌ای هستند. بنابراین خیال شما می‌تواند از بابت تخصص تعمیرکار اعزامی کاملا راحت باشد.
  • هزینه مقرون به صرفه: هزینه‌ای که در قبال تعمیر سیار گوشی با استفاده از سرویس پلاک پرداخت می‌کنید به مراتب کمتر از هزینه های عجیب و نامشخصی است که در بازار آزاد برای انجام تعمیرات مشابه دریافت می‌شود. بنابراین با استفاده از سرویس تعمیر موبایل سیار (در محل) پلاک از نظر هزینه هم صرفه‌جویی خواهید داشت.

بنابراین از این پس به راحتی می‌توانید مشکلات ایجاد شده برای گوشی موبایل خود را با ثبت سفارش آنلاین از طریق پلاک برطرف سازید. شرکت پلاک سادگی، آرامش خاطر، اطمینان و اعتماد، صرفه‌جویی در هزینه و همچنین زمان را برای شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.