نظافت و کارواش در محل ، خدمات و نظافت منزل

تماس با پلاک

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با پلاک، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از پلاک دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس info@pelak.com ایمیل ارسال کنید. تلفن تماس و فکس: پاسخگویی ۸ الی ۱۱ شب، ٧ روز هفته ۷۲۱۳۸ - ۰۲۱ توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۲۰۰۰۰۲۰۰۲۲ تنها شماره‌ای است که پلاک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پلاک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پلاک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@pelak.com اطلاع دهید. همچنین ۱۰۰۰۲۰۰۰۰۲۰۰۲۲ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پلاک را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

دفتر مرکزی

  • تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید دستگردی(ظفر)، خیابان شهید عمرانی ، کوچه شهید بلانیان ، پلاک ۳۴
  • ایمیل خدمات پس از فروش: support@pelak.com
  • ایمیل پیگیری سفارش: tech@pelak.com
  • ایمیل سازمانی پلاک: info@pelak.com

ارتباط با ما

پلاک پلتفرمی جهت ارائه سرویس های خدمات در محل و یا درخواست سرویس به صورت آنلاین مانند نظافت منزل،خشکشویی، کارواش ،سرویس خودرو، درخواست خدمات ساختمانی، خدمات الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی، آزمایش در محل می باشد، بهترین کیفیت، در سریعترین زمان و با آرامش خاطر از ارایه دهنده سرویس خود دریافت کنید.

تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید دستگردی(ظفر)، خیابان شهید عمرانی ، کوچه شهید بلانیان ، پلاک 34


پلاک © 2020 | همه حقوق محفوظ است.