نظافت و کارواش در محل ، خدمات و نظافت منزل

چند قدم تا داشتن یک شغل مناسب

view_list کمیسیون پایین

پلاک یاران در ازاء دریافت کار، کمیسون اندکی پرداخت خواهند کرد . کمیسیون بر اساس نوع ، کیفیت ارائه خدمات و رتبه بندی پلاک یاران متغییر میباشد.

perm_identity دیده شوید

باکیفیت ترین خدمات را ارائه دهید تا در اولویت انتخاب مشتریان قرار گرفته و درآمد خود را افزایش دهید. مشتریان برترین پلاک یاران را به دیگران توصیه می کنند.

folder_special دوره‌های آموزشی رایگان

تمامی پلاکیاران پیش از شروع فعالیت در پلاک، در دوره های آموزشی تخصصی پلاک به صورت رایگان شرکت مینمایند.

smartphone افزایش در آمد با تلفن هوشمند

با استفاده از اپلیکیشن های پلاک، میتوانید برنامه کاری خود را مدیریت کرده و آماده دریافت سفارشات جدید و افزایش درآمد از سوی پلاک باشید.

مراحل ثبت‌ نام در پلاک

1
مصاحبه
2
گذراندن دوره های آموزشی
3
آغاز همکاری با پلاک

فرم انتهای صفحه را تکمیل و ثبت‌نام نماید . از پلاک با شما تماس گرفته خواهد شد و به جلسه مصاحبه برای آشنائی و تعیین دانش فنی دعوت می‌شوید .

فرم انتهای صفحه را تکمیل و ثبت‌نام نماید . از پلاک با شما تماس گرفته خواهد شد و به جلسه مصاحبه برای آشنائی و تعیین دانش فنی دعوت می‌شوید .

اکنون شما یکی از پلاک یاران هستید ، اپلیکیشن مخصوص پلاک یاران را بر روی گوشی هوشمند خود نصب و آماده دریافت سفارشات باشید . کسب بالاترین امتیاز از مشتریان باعث افزایش درآمد شما خواهد بود.

ثبت نام در پلاک

به جمع متخصصین ما در پلاک بپیوندید
حیطه کاری مورد علاقه همکاری

سیستم عامل تلفن همراه

متخصصان حرفه‌ای به دقت انتخاب شده‌اند تا آسودگی را برای شما به ارمغان ‌آورند

شرکت پلاک(فناوران خدمت محور صبا) برای شما؛ سادگی، آرامش خاطر، اطمینان و اعتماد، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و قابلیت مقایسه کیفیت خدمات را به ارمغان آورده و به شما قابلیت برنامه ریزی یا دریافت خدمات فوری/اورژانسی و آن هم در محل شما را ارایه می‌دهد.

پلاک پلتفرمی جهت ارائه سرویس های خدمات در محل و یا درخواست سرویس به صورت آنلاین مانند نظافت منزل،خشکشویی، کارواش ،سرویس خودرو، درخواست خدمات ساختمانی، خدمات الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی، آزمایش در محل می باشد، ما معتقدیم از همین حالا می‌توانید به سادگی در محل کار ، منزل یا هر جای دیگر خدمات مورد نیازتان را با بهترین کیفیت، در سریعترین زمان و با آرامش خاطر از ارایه دهنده سرویس خود دریافت کنید و از تجربه ای خوشایند با صرفه جویی در هزینه و زمان لذت برده و لحظه‌های بیشتری را در کنار کسانی که دوستشان دارید بگذرانید.

تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید دستگردی(ظفر)، خیابان شهید عمرانی ، کوچه شهید بلانیان ، پلاک 34


پلاک © 2020 | همه حقوق محفوظ است.