چند قدم تا داشتن یک شغل مناسب

کمیسیون پایین

پلاک یاران در ازاء دریافت کار، کمیسون اندکی پرداخت خواهند کرد . کمیسیون بر اساس نوع ، کیفیت ارائه خدمات و رتبه بندی پلاک یاران متغییر میباشد.

دیده شوید

باکیفیت ترین خدمات را ارائه دهید تا در اولویت انتخاب مشتریان قرار گرفته و درآمد خود را افزایش دهید. مشتریان برترین پلاک یاران را به دیگران توصیه می کنند.

دوره‌های آموزشی رایگان

تمامی پلاکیاران پیش از شروع فعالیت در پلاک، در دوره های آموزشی تخصصی پلاک به صورت رایگان شرکت مینمایند.

افزایش در آمد با تلفن هوشمند

با استفاده از اپلیکیشن های پلاک، می‌توانید برنامه‌ی کاری خود را مدیریت کرده و آماده‌ی دریافت سفارش‌های جدید و افزایش درآمد با اپلیکیشن پلاک باشید.

مراحل ثبت‌ نام در پلاک

1
مصاحبه
2
گذراندن دوره های آموزشی
3
آغاز همکاری با پلاک
مصاحبه با پلاکیاران

بر روی دکمه‌‌ی «پُر کردن فرم ثبت نام متخصصین» در همین صفحه کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. ظرف چند روز پس از تکمیل فرم، از طرف شرکت پلاک با شما تماس گرفته خواهد شد و به یک جلسه‌ی مصاحبه برای آشنایی و تعیین دانش فنی دعوت می‌شوید.

راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پلاک به شما ارایه خواهد شد و دوره‌(های) آموزشی رایگان را توسط همکاران ما در پلاک خواهید گذراند.

اکنون شما یکی از پلاکیاران (متخصصان همکار پلاک) هستید. اپلیکیشن مخصوص پلاکیاران را دانلود و بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و منتظر دریافت سفارش‌های مشتریان پلاک باشید. با کسب امتیاز بالاتر از مشتریان، شناخته‌تر شده و درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

معرفی پلاک به متخصصین

با معرفی همکاران و آشنایان فنی خود، فرصت شغل مناسب با درآمد بالا را در اختیار آنها قرار دهید.

به جمع متخصصین ما در پلاک بپیوندید